Відмінності між версіями «Поле Берестецької битви, Національний історико-меморіальний заповідник»

(Створена сторінка: Національний історико-меморіальний заповідник «Поле Берестецької битви» - основний ме...)
 
 
Рядок 1: Рядок 1:
Національний історико-меморіальний заповідник «Поле Берестецької битви» - основний меморіальний комплекс козацької слави України, який знаходиться між селами Пляшева та Острів на Рівненщині, де в 1651 році відбулася битва між козацько-селянським військом гетьмана Богдана Хмельницького та польською шляхтою. Розпочав свою діяльність у 1967 році як музей-заповідник “Козацькі могили” (філія Рівненського краєзнавчого музею). У 1991 році отримав статус “державного” і перейменований у Державний історико-меморіальний заповідник “Поле Берестецької битви”. У 2008 році заповіднику надано статус “національного”.
+
'''Національний історико-меморіальний заповідник «Поле Берестецької битви»''' - основний меморіальний комплекс козацької слави України, який знаходиться між селами Пляшева та Острів Рівненської області, де в 1651 відбулася битва між козацько-селянським військом гетьмана Богдана Хмельницького та польською шляхтою. Розпочав свою діяльність у 1967 як музей-заповідник «Козацькі могили» (філія Рівненського краєзнавчого музею). У 1991 отримав статус «державного» і перейменований у Державний історико-меморіальний заповідник «Поле Берестецької битви». У 2008 році заповіднику надано статус «національного».
 +
 
 +
{{Долучити
 +
|Науковий напрям=Культурологія
 +
}}
 +
 
 +
[[Категорія:Національні музеї України]]

Поточна версія на 12:59, 4 квітня 2024

Національний історико-меморіальний заповідник «Поле Берестецької битви» - основний меморіальний комплекс козацької слави України, який знаходиться між селами Пляшева та Острів Рівненської області, де в 1651 відбулася битва між козацько-селянським військом гетьмана Богдана Хмельницького та польською шляхтою. Розпочав свою діяльність у 1967 як музей-заповідник «Козацькі могили» (філія Рівненського краєзнавчого музею). У 1991 отримав статус «державного» і перейменований у Державний історико-меморіальний заповідник «Поле Берестецької битви». У 2008 році заповіднику надано статус «національного».


Автор

Стаття потребує автора

Дана стаття (Поле Берестецької битви, Національний історико-меморіальний заповідник, науковий напрям Культурологія) містить тільки дефініцію. Якщо Ви є фахівцем з цього напряму, запрошуємо Вас долучитися до написання статті.

Увага! Опитування читачів ВУЕ. Заповнити анкету ⟶